مصطفی احمدیان
متولد سال 1377
کلاس دوم تجربی مدرسه سمپاد شهرستان نکا
استان مازندران
Untitled Document
دریافت کد خوش آمد گویی

   

راهنمای مراحل بازی GTa 5
پنجشنبه یازدهم شهریور ۱۳۸۹ ساعت 18:24 | | نوشته ‌شده به دست مصطفی احمدیان | ( )

CJà 2à Home Coming

 به نقطه مشخص شده برید و روی دایره قرمز توقف كنید.حالا افرادی رو كه با رنگ قرمز مشخص شدند بكشید و به سمت خونه اولتون (در شهر اول) برید.در اون منطقه تعدادی از گانگسترهایی رو كه لباس سیاه یا صورتی پوشیدند بكشید تا درگیری شروع بشه.حالا در اونجا هركسی كه در نقشه مشخص میشه رو بكشید.

 

Sà 1à Beat down on dup

 

با ماشین به نقطه مشخص شده برید. {نمایش فیلم} حالا با شلیك كردن به گانگسترهایی كه لباس سیاه یا قرمز دارن درگیری رو شروع كنید. همه رو بكشید تا منطقه برای شما بشه. {نمایش فیلم} حالا افرادی رو كه با رنگ قرمز مشخص شدند بكشید و روی دایره قرمز برید {نمایش فیلم}

 

Sà 2àGrove 4 Life

 

به نقطه مشخص شده برید و با كمك برادرتون 2 تا از مناطق گانگستری (لباس سیاه ها ) رو بگیرید. برای گرفتن یه منطقه لازمه اول وارد اون منطقه بشید و با كشتن تعدادی از اونها درگیری رو شروع كنید.بعد از گرفتن 2 منطقه به نقطه مشخص شده برید.

 Cjà1àCut Throat Business

 با ماشین به نقطه مشخص شده برید {نمایش فیلم} حالا OG رو دنبال كنید {نمایش فیلم} حالا دوباره اون رو دنبال كنید. فقط دنبالش كنید. شما نباید اون رو بكشید.

  Cjà2àRiot

 با سرعت به سمت خونتون برید. در راه مراقب باشید چون همین طور ماشین ها (مخصوصاً ماشین های پلیس) منفجر میشن. که ممکنه باعث انفجار ماشین شما هم بشه.

  Sà1àLos Desperados

 این یکی از کارهای سخت هست .در این کار باید با نیروهای تا دندان مسلح بجنگید.برای این کار اول 2 تا از اعضای گروه گانگستری خودتون رو به خدمت بگیرید (دکمه سمت راست موس رو نگه دارید و برید جلوی یکی از اونها و یکی از کلید های G یا H رو بزنید)حالا سوار ماشین بشید و به نقطه مشخص شده برید و هر کسی رو که مشخص میشه بکشید.

  

Sà2à End of the line

 

به نقطه مشخص شده برید . شما باید ماشین زرهی پلیس رو بدزدید و به سمت نقطه بعدی برید.حالا با قدرت به دیوار بکوبید تا دیوار بریزه. از حالا به بعد درگیری زیادی رو خواهید داشت.شما باید به طبقه سوم برید و Smoke رو پیدا کنید {نمایش فیلم} حالا باید smoke رو بکشید. کشتن اون به این راحتی ها هم نیست. اگر به پاهاش شلیک کنید زودتر میمیره!!! {نمایش فیلم} حالا باید اون پلیس رو دنبال کنید. از همون راهی که اومدید برگردید و از ساختمون برید بیرون {نمایش فیلم} حالا با ماشین اون ماشین آتش نشانی رو تعقیب کنید. این تعقیب و گریز زیاد طول میکشه پس تحمل داشته باشید. بعد از یه مدت یه پلیس از پله های نردبان ماشین بالا میره تا برادرتون رو به پایین پرت کنه. حالا شما باید پشت ماشین آتش نشانی و دقیقاً چسبیده به اون حرکت کنید تا برادرتون بتونه بپره داخل ماشین شما. از حالا به بعد باید به افرادی که شما رو تعقیب میکنن تیر اندازی کنید. {نمایش فیلم}

  

 

à Breaking the bank…

 

با ماشین به نقطه مشخص شده برید. قبل از هر چیز از قسمت اسلحه ها مشت رو انتخاب کنید و وارد ساختمون بشید. حالا 4 دقیقه وقت دارید. به سمت نقطه زرد حرکت کنید تا به یه نفر برسید که جلوی یه در ایستاده. برید کنار اون {نمایش فیلم} کنار اون شخص یه در هست که سیستم امنیتی روی اون نصب شده.جلوی دستگاه ورود کد برید و کلید enter رو بزنید تا در باز بشه.برید پایین تا یه نفر رو ببینید که کنار یه اطاق ایستاده. وارد اون اطاق بشید. یه دریچه هواكش رو میبینید که درش برداشته شده. حالا از قسمت اسلحه های خودتون نارنجک دودزا رو انتخاب کنید و سعی کنید یکی از اونها رو داخل هواكش بندازید. کمی صبر کنید تا برق ها قطع بشن. شما میتونید از دوربین دید در شب استفاده کنید.به سمت در بعدی برید که به ورودی کد داره. برید جلوی اون دستگاه و کلید enter رو بزنید.به سمت نقطه بعدی برید.کمی صبر کنید. حالا اون ماشین بالابر رو که مشخص شده بردارید. و به سمت دری که بسته هست برید. قسمت بالابر رو به پایینترین حد خود ببرید. برید جلوی در اونقدر برید جلو تا قسمت بالابر کاملا بره زیر در. حالا بالابر رو بالا بدید.(با دکمه 7) تا در باز بشه. {نمایش فیلم}

از حالا به بعد 7 دقیقه فرصت دارید. شما باید افرادی رو که به جلو حرکت میکنند پشتیبانی کنید.شما باید مسیر جلوی اونها رو پاک سازی کنید. هر کسی رو دیدید بکشید.اونقدر حرکت کنید تا به محل مورد نظر برسید. {نمایش فیلم} بسته مواد منفجره رو بردارید و به نقطه مشخص شده برید. اونجا چند بسته منفجره بذارید. کمی فاصله بگیرید و بسته ها رو منفجر کنید.برید پیش بقیه. {نمایش فیلم} وارد اطاق بشید {نمایش فیلم} حالا از اطاق برید بیرون و مسیر رو دوباره پاکسازی کنید تا به نقطه بعدی برسید {نمایش فیلم}. حالا به نقطه بعدی زرد رنگ برید و برید روی دایره قرمز. حالا برید به پشته بام {نمایش فیلم} سریع به نقطه بعدی برید و چتر نجات رو بردارید و بپرید. حالا با هر وسیله ای که دوست دارید به نقطه بعدی برید. {نمایش فیلم}

  

  • بعد از گرفتن گواهینامه ماشین کاری به نام CV در شهر دوم مشخص میشه که در پایین توضیح اون رو میدم.
  • قبل از هر چیز شما باید نمایشگاه ماشینی رو که در نزدیکی محل CV هست بخرید. (در نقشه به رنگ خانه سبز رنگ)

 

 

CVà 1àZeroing in

 

شما باید سریع از نقاطی که مشخص میشن عبور کنید. این نقاط بعد از مدت کوتاهی محو میشن که در این صورت شما خواهید باخت!

چندین نقطه پشت سر هم هستند. وقتی از یک نقطه عبور کردید ، یکی دیگه معلوم میشه.

نقطه آخری به سرعت در حال حرکت هست. شما باید با ماشین چند بار به اون ماشین بزنید تا راننده اون پیاده بشه. حالا با ماشین به نقطه مشخص شده برید.

 

 

CVà 2àTest Drive

 

همراه دوستتون به نقطه مشخص شده برید. {نمایش فیلم} حالا با سرعت به جلو حرکت کنید تا به پایین بپرید.از حالا به بعد فقط دوستتون رو دنبال کنید.زیاد از اون فاصله نگیرید. مراقب پلیس هم باشید.

 

 

CVà 3àCustoms Fast Track

 

 

سوار ماشین مشخص شده بشید و به نقطه ای که معلوم شده برید. حالا از ماشین پیاده بشید و برید روی دایره قرمز رنگ و کلید enter رو بزنید. حالا باید اون 3 جعبه رو از داخل کشتی به نقطه مشخص شده ببرید. برای حرکت از دکمه های w,s,a,d استفاده کنید.برای بالا و پایین رفتن از دکمه shift سمت چپ و space استفاده کنید.{نمایش فیلم} حالا باید سریع عمل کنید و به دوستتون کمک کنید و افرادی رو که به اون حمله میکنند ،بکشید. میتونید یه ماشین رو بلند کنید و به اونها بکوبید! بعد از کشتن دشمنان دکمه enter رو برای خروج بزنید. سوار ماشین مشخص شده بشید و به نقطه بعدی برید.

 

CVà 4àPuncture wounds

 

سریع سوار ماشین مشخص شده بشید و ماشینی رو که در نقشه با رنگ قرمز مشخص شده تعقیب کنید.شما باید با سرعت حرکت کنید. سعی کنید در کنار ماشین حرکت کنید وقتی سرعتتون بیشتر از اون شد ، در یک فرصت مناسب بپیچید جلوی اون و سریع کلید Alt رو بزنید. شما باید سعی کنید با همین روش ماشین رو پنچر کنید. 3 بار هم بیشتر نمیتونید این عمل رو تکرار کنید.اگر موفق بشید ماشین رو پنچر کنید ، یه پیغام به شما میده که طبق اون باید برید و اون ماشین رو که حالا با رنگ آبی مشخص شده بردارید {نمایش فیلم} حالا با اون ماشین به نقطه بعدی برید.